Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Krzysztof Ignaczak: Bardzo liczymy na wasz doping

Krzysztof Ignaczak: Bardzo liczymy na wasz doping

fot. Joanna Skólimowska

Już w najbliższy weekend we Wrocławiu reprezentacja Polski mężczyzn rozpocznie rywalizację o awans do mistrzostw Europy 2015. - Będzie to doskonała okazja do treningu przed tegorocznymi mistrzostwami świata - ocenia Krzysztof Ignaczak.

Polacy we wrocławskiej Hali Stulecia rozegrają pierwszy turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Europy i zmierzą się w nim z Łotwą, Słowenią i Macedonią. Tydzień później przeniosą się do Ljubljany.

Wrocławski turniej będzie oficjalnym debiutem Stephane’a Antigi w roli trenera. Ze względu na ogromne zainteresowanie kibiców mistrzostwami świata zawody w Hali Stulecia mogą być jedyną okazją do obejrzenia biało-czerwonych na żywo.

Na wsparcie kibiców liczy również libero reprezentacji Polski, Krzysztof Ignaczak.Jestem wałbrzyszaninem, ale stolicę Dolnego Śląska traktuję jak moje miasto. Tu przyjeżdżałem na mecze jako uczeń, przez dłuższy czas także studiowałem we Wrocławiu. Bardzo lubię to miasto. Uważam je za jedno z najpiękniejszych w Europie. Szkoda tylko, że w przeszłości rzadko mieliśmy okazję tu grać. W tym sezonie na szczęście nadrobimy zaległości. Już w piątej zaczynamy bardzo ważny dla nas turniej eliminacyjny do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Będzie to doskonała okazja do treningu przed tegorocznymi mistrzostwami Świata. I myślę tu nie tylko o nas siatkarzach, ale również kibicach, którzy rozgrzeją gardła przed wrześniowymi meczami. Wiem, że jest duży kłopot ze zdobyciem biletów na mundial, więc najbliższe mecze będą okazją do pokibicowania na żywo dla tych, którym nie uda się być w Hali Stulecia we wrześniu. Bardzo liczymy na wasz doping i do zobaczenia we Wrocławiu – zachęca do udziału w turnieju kwalifikacyjnych Ignaczak.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved