Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejne siatkarki zostają w Budowlanych

Kolejne siatkarki zostają w Budowlanych

fot. archiwum

Niedawno informowaliśmy, że z Beef Master Budowlanymi Łódź umowę przedłużyła Aleksandra Sikorska. Dziś wiadomo, że podobną drogą podążyły dwie inne zawodniczki. Czy zatem w Łodzi nie dojdzie do rewolucji kadrowej?

Powoli krystalizuje się skład Budowlanych na przyszły sezon. Wcześniej umowy z klubem z województwa łódzkiego przedłużyły Natalia Nuszel oraz Aleksandra Sikorska. Dziś Gazeta Wyborcza poinformowała, że kolejne zawodniczki wciąż będą broniły barw Budowlanych. Mowa o dwóch doświadczonych siatkarkach, które w minionym sezonie w dużej mierze decydowały o obliczu zespołu – Sylwii Pyci i Dorocie Ściurce. Wszystko wskazuje więc na to, że działacze łódzkiej ekipy stawiają na kontynuację pracy i nie chcą doprowadzić do dużych przetasowań.

Choć bez nich i tak się nie obejdzie, bowiem z klubem pożegnały się już cztery zawodniczki – Agata Durajczyk, Olga Trach, Noris Cabrera i Tabitha Love. Najprawdopodobniej nowej umowy z łódzką ekipą nie podpisze także Anita Kwiatkowska. W najbliższych dniach ma być więcej wiadomo o zawodniczkach, które zasilą drużynę trenera Grabowskiego.

*Więcej w Gazecie Wyborczej Łódźźródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved