Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejna Serbka w ORLEN Lidze, tym razem w Muszynie

Kolejna Serbka w ORLEN Lidze, tym razem w Muszynie

fot. archiwum

Wszystko wskazuje na to, że nową rozgrywającą Polskiego Cukru Muszynianki Banku BPS Fakro Muszyna będzie Danica Radenković. Młoda Serbka wcześniej występowała w Serie A, a ostatnio broniła barw niemieckiego Schwerinera SC.

Dotychczas roszady kadrowe w zespole znad Popradu owiane są tajemnicą. Jednak wszystko wskazuje na to, że nową rozgrywającą drużyny z Muszyny będzie Danica Radenković. 22-letnia zawodniczka urodzona w Nisie jest jedną z bardziej utalentowanych serbskich rozgrywających młodego pokolenia. Ostatnio broniła barw River Volley Piacenza, a następnie Schwerinera SC. Radenković ma już za sobą także występy w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju, z którymi sięgała po medale mistrzostw Europy i świata.

Teraz postanowiła przenieść się do ORLEN Ligi, w której liczy na dalsze rozwijanie swoich umiejętności. – Jestem zadowolona, że będę grać w polskiej lidze, która uważana jest za jedną z najlepszych lig w Europie. Poza tym będę miała szansę walczyć w rozgrywkach z kilkoma siatkarkami, które są moimi koleżankami w drużynie narodowej – skomentowała Danica Radenković. – Mam nadzieję, że mój nowy zespół będzie odnosił sukcesy. Słyszałam wiele dobrego o trenerze Serwińskim, więc oczekuję dobrej współpracy – dodała serbska rozgrywająca.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved