Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ana Bjelica przedłużyła umowę z Chemikiem Police

Ana Bjelica przedłużyła umowę z Chemikiem Police

fot. Piotr Woźniak

W zespole mistrzyń Polski trwają prace nad składem na nowy sezon 2014/2015. Jednym z efektów działań zarządu klubu jest przedłużenie umowy przez Anę Bjelicę. Serbska atakująca w Policach będzie grała jeszcze co najmniej dwa lata.

Zakończony niedawno sezon 2013/2014 był pierwszym, jaki Ana Bjelica spędziła w tym klubie i pierwszym, w którym zdecydowała się na wyjazd zagraniczny. Wcześniej, w latach 2008-2013, 22-letnia zawodniczka występowała w rodzimej lidze, w Crvenie Zvezdzie Belgrad, z którą zdobywała i mistrzostwo, i puchar kraju i występowała w europejskich pucharach.

Młoda atakująca bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym klubie i za swoje występy zbierała pochlebne recenzje. Można powiedzieć, że był to bardzo udany transfer. – To jest dla mnie bardzo dobry sezon, gram z dobrymi zawodniczkami. Wybrałam być może najlepszy klub w Europie i jestem szczęśliwa. Mój zespół zawsze mi pomaga, starsze zawodniczki mnie wspierają, co jest dla mnie niesamowicie ważne – mówiła Ana Bjelica w jednym z wywiadów.

Bardzo dużo mówi się, że szeregi Chemika zasilą Mariola Zenik i Aleksandra Jagieło. Przypomnijmy, że Chemik Police będzie reprezentował Polskę w kolejnej edycji Ligi Mistrzyń.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved