Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Zapadły pierwsze decyzje w Ślepsku Suwałki

Zapadły pierwsze decyzje w Ślepsku Suwałki

fot. archiwum

Działacze klubów I-ligowych powoli przystępują do kompletowania składów na przyszły sezon. Nie inaczej jest także w Ślepsku Suwałki. Na razie wiadomo, że drużynę wciąż prowadził będzie trener Poskrobko, a włodarze chcieliby dokonać kilku zmian w zespole.

Ślepsk Suwałki z dobrej strony pokazał się w zakończonym sezonie. Rundę zasadniczą zakończył na czwartej pozycji, dzięki czemu do play-off przystępował z uprzywilejowanej pozycji. Jednak nie sprostał w nich KPS-owi Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, kończąc rozgrywki na piątej pozycji. Ten stosunkowo dobry wynik spowodował, że działacze suwalskiej ekipy zdecydowali się przedłużyć umowę z Piotrem Poskrobko.

Obecnie prowadzone są negocjacje z zawodnikami. Włodarze liczą, że w Suwałkach uda się zatrzymać trzon zespołu z poprzedniego sezonu. Na razie pewne jest, że z drużyną pożegnał się Benjamin Bell. Ponadto klub ustalił już warunki dalszej współpracy z trzema zawodnikami. – Jesteśmy po wstępnych rozmowach z zawodnikami, którzy bronili barw Ślepska w poprzednim sezonie. Do porozumienia doszliśmy już z Kamilem Skrzypkowskim, Krzyśkiem Modzelewskim i Krzyśkiem Andrzejewskim. Nie podpisali oni jeszcze kontraktów, ale na pewno nadal będą grali w Suwałkach. Z pozostałymi siatkarzami również prowadzone są negocjacje – powiedział Piotr Krasko. – Nie chcielibyśmy robić zbyt dużych roszad w składzie, utrzymać jak największą ilość zawodników i dokonać tylko kilku korekt w składzie – może na środku, przyjęciu i rozegraniu – dodał wiceprezes Ślepska.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved