Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Chcemy uratować tradycję siatkówki w Międzyrzeczu

II liga M: Chcemy uratować tradycję siatkówki w Międzyrzeczu

fot. archiwum

Drugoligowa ekipa z Międzyrzecza kompletuje skład na nowy sezon. - Chcemy odzyskać zaufanie kibiców, sponsorów i całego siatkarskiego środowiska - mówi trener Marcin Karbowiak, który po utrzymaniu drużyny w lidze szyje nowy kadrowy garnitur dla drużyny Orła.

Międzyrzeczanie rundę zasadniczą poprzedniego sezonu w II lidze zakończyli na szóstym miejscu, co oznaczało, że musieli walczyć o utrzymanie. O ligowy byt walczyli z Wilkami z Wilczyna oraz Orionem Sulechów. Orzeł obronił się przed degradacją, a drugą ligę, przynajmniej teoretycznie, opuścił inny lubuski zespół – Orion Sulechów.

W minionym sezonie opieraliśmy się w dużej mierze na zawodnikach miejscowych. Sześciu zawodników z poprzedniego sezonu wyraziło chęć dalszej współpracy z klubem. Jesteśmy także na finiszu rozmów z jednym z bardzo wartościowych przyjmujących z Międzyrzecza, który chce powrócić w nasze szeregi – mówi trener Marcin Karbowiak.Resztę składu będziemy rekrutować między innymi podczas otwartych treningów, na które każdy może przyjechać i spróbować swoich sił. Pierwszy z takich treningów odbędzie się już w najbliższy piątek o 17.00 – dodaje szkoleniowiec Orła.

Siatkarze szukają nie tylko nie tylko wzmocnień kadrowych, ale i finansowych. Do tej pory sporym zastrzykiem budżetowym były pieniądze z miasta, jednak w tym roku zostały one mocno ograniczone. – Robimy wszystko, żeby pozyskać sponsorów. Chcemy uratować długoletnią i piękną tradycję siatkówki w Międzyrzeczu – zapowiada zeszłoroczny kapitan Orła Piotr Haładus.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved