Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Aleksandra Sikorska w Budowlanych na kolejne dwa sezony

Aleksandra Sikorska w Budowlanych na kolejne dwa sezony

fot. archiwum

Dobre wieści płyną z obozu Beef Master Budowlanych. Z łódzkim klubem zdecydowała się przedłużyć umowę Aleksandra Sikorska. Co więcej, środkowa została powołana do reprezentacji Polski przez selekcjonera Piotra Makowskiego.

Sikorska ma za sobą nie najlepszy sezon, jednak nie chodzi o jej postawę na boisku, ale o fakt, że w większości meczów pauzowała ze względu na kontuzję kości strzałkowej. Wcześniej środkowa była już obserwowana przez selekcjonera żeńskiej kadry Piotra Makowskiego i szkoleniowiec rozważał jej powołanie do reprezentacji. Ze względu na uraz ostatecznie Sikorska nie pojechała na zgrupowanie.

W rozmowie z lodz.sport.pl Adam Grabowski, trener Budowlanych, podkreślał, że gdyby Sikorska zaliczyła więcej występów w minionym sezonie ORLEN Ligi, Makowski prawdopodobnie powołałby zawodniczkę do kadry. – Na ubiegłorocznej uniwersjadzie była najlepiej blokującą zawodniczką naszej reprezentacji. W Budowlanych też prezentowała się bardzo dobrze. Cóż, większość sezonu z powodu kontuzji przesiedziała na trybunach lub trenując indywidualnie. Żaden trener nie podjąłby ryzyka jej powołania – powiedział Grabowski.

To niejedyna dobra informacja, jeśli chodzi o Sikorską. Zawodniczka zdecydowała się przedłużyć umowę z łódzkim klubem. To dobra informacja dla kibiców i samego trenera, który nie ukrywa, że to perspektywiczna i dobra siatkarka. – Cieszymy się, że Ola zostaje z nami na dłużej – przyznał Marcin Chudzik, prezes Beef Master Budowlanych. – Podpisała nową umowę i dzięki temu w Łodzi będzie grała przez dwa kolejne sezony.Autor: Maciej Nowocień, więcej w serwisie sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved