Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Konrad Woroniecki na dłużej z Camperem Wyszków

Konrad Woroniecki na dłużej z Camperem Wyszków

fot. archiwum

Camper Wyszków po bardzo udanym sezonie zakończonym mistrzostwem I ligi rozpoczął kompletowanie składu na nowe rozgrywki. Jednym z pierwszych ruchów działaczy z Wyszkowa było zatrzymanie kapitana, Konrada Woronieckiego.

Podopieczni Jana Sucha osiągnęli w niedawno zakończonym sezonie 2013/2014 największy sukces w swojej historii, a mianowicie mistrzostwo I ligi. Jednym z architektów tego sukcesu był kapitan drużyny, doświadczony 32-letni Konrad Woroniecki. Dobra dyspozycja tego zawodnika w minionym sezonie zaowocowała propozycją nowego, dwuletniego kontraktu. Popularny „Wrona” zdecydował się parafować umowę i barw wyszkowskiego Campera bronił będzie aż do zakończenia sezonu 2015/2016.

Urodzony w 1982 roku Woroniecki mierzy 191 centymetrów wzrostu i jest wychowankiem stołecznego Metra. Z tego klubu przeszedł do MOS-u Wola Warszawa, w którego barwach zdobywał mistrzostwo Polski juniorów. W swojej siatkarskiej karierze Woroniecki reprezentował barwy ekip z Gorzowa Wielkopolskiego, Hajnówki i Ostrołęki. To właśnie z Pekpolu rozgrywający przeniósł się do Campera, w którego barwach zdobył złoty medal I ligi.

źródło: inf. własna, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved