Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Idą zmiany w Sokole Katowice

Idą zmiany w Sokole Katowice

fot. archiwum

Wiele wskazuje na to, że kolejną rewolucję kadrową przedzie drugoligowy Sokół 43 AZS AWF Katowice. Nieoficjalnie mówi się, że nowa siła drużyny ze stolicy Górnego Śląska aktywnie ma włączyć się w walkę o zaplecze ORLEN Ligi.

Sokół 43 AZS AWF Katowice zakończył tegoroczne rozgrywki II ligi kobiet na 4. miejscu. Podopieczne Krzysztofa Zabielnego w walce o mistrzostwo grupy 2 przegrały rywalizację z akademiczkami Politechniki Śląskiej Gliwice, jednak działacze już teraz poczynili kroki, które pomogą drużynie włączyć się w walkę o I ligę. Nieoficjalnie mówiło się o zmianach, jakie miały nastąpić w sztabie szkoleniowym. Tymczasem oficjalna strona internetowa sokolanek informuje, że z klubem pożegna się asystent trenera Zabielnego, Mikołaj Piekarz.

Nie jest to koniec zmian, bowiem wraz z drugim trenerem Sokoła 43 AZS, zespół opuści aż siedem zawodniczek. Sternicy klubu nie złożyli propozycji gry Urszuli Bejdze, Gabrieli Gasidło, Natalii Płodowskiej, Katarzynie Rudzkiej, Magdalenie Płatek, Karolinie Kuliś i libero, Marcie Szajer. Trener Zabielny prowadzi już zaawansowane rozmowy z wieloma zawodniczkami, które mogłyby wypełnić lukę po tych, które odeszły, a nawet wzmocnić zespół przed kolejnym sezonem ligowym – czytamy na stronie Sokoła 43 AZS AWF Katowice.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved