Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Satellite Antalya: Polacy zakończyli turniej na 7. miejscu

Satellite Antalya: Polacy zakończyli turniej na 7. miejscu

fot. FIVB

Zwycięstwo i porażka - taki jest bilans dzisiejszych dokonań Macieja Kosiaka i Macieja Rudola. Polacy najpierw pokonali rosyjską parę Stojanowski/ Jarzutkin, by potem ulec Białorusinom i zająć ostatecznie siódme miejsce w turnieju w Antalyi.

Pierwszy mecz, który rozegrała dzisiaj rano polska para, był przeniesiony jeszcze z dnia wczorajszego – wczoraj warunki pogodowe nie dopisały, dzisiaj poprawiły się na tyle, że Polacy mogli rozegrać spotkanie z rosyjską parą. Mecz był bardzo zacięty, pierwszą partię po walce wygrali Rosjanie, ale dwie kolejne odsłony zapisali na swoim koncie Kosiak i Rudol. W czwartym secie jednak nieznacznie ulegli rywalom, za to powetowali sobie tę porażkę w tie-breaku, nie pozwalając przeciwnikom zdobyć chociażby punktu.

Stojanowski/Jarzutkin RUS [29] – Kosiak/Rudol POL [9] 2:3
(17:15, 9:15, 11:15, 15:13, 0:7)

Zwycięstwo nad rosyjską parą dało Polakom prawo do gry o dalsze lokaty. Niestety Białorusini okazali się dla naszych plażowiczów zbyt mocni – udało im się ugrać tylko jednego seta i wprawdzie w pozostałych różnica nie była wielka, to jednak polska para musiała uznać wyższość rywali i została ostatecznie sklasyfikowana na siódmej pozycji.Dziadkou/Kavalenka BLR [18] – Kosiak/Rudol POL [9] 3:1
(15:13, 13:15, 15:13, 15:12)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved