Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Satellite Antalya: Mimo przegranej Polacy walczą dalej

Satellite Antalya: Mimo przegranej Polacy walczą dalej

fot. FIVB

Polska dwójka Kosiak/Rudol nie sprostała w trzeciej rundzie turnieju CEV Satellite Austriakom Doppler/Horst i tym samym przeskoczyła na drugą stronę turniejowej drabinki. O prawo dalszej gry w zawodach Polacy będą walczyć jeszcze z Rosjanami.

Ze względu na złe warunki pogodowe spotkania w turnieju rozgrywanym w Antalyi musiały zostać przełożone. Po południu zawodnicy wybiegli już na boiska i stoczyli m.in. walkę w trzeciej rundzie. W niej z austriacką parą zupełnie nie poradzili sobie, do tej pory świetnie radzący sobie, Kosiak i Rudol. Biało-czerwoni tak naprawdę nie mieli łatwego zadania, trafili bowiem na dużo bardziej utytułowaną i doświadczoną parę Doppler/Horst, która w zawodach rozstawiona była z numerem „1". Wszystkie trzy rozegrane sety miały podobny przebieg. Polska dwójka starała się jak mogła, by nawiązać walkę rywalami, jednak Austriacy wykorzystywali każde ich potknięcie. Sami grali skutecznie, dobrze kontratakując oraz sprawiając Polakom trochę problemów w przyjęciu.

Przegrana nie oznacza dla Kosiaka i Rudola końca rywalizacji. Jeszcze dzisiaj polska para miała stanąć w szranki z Rosjanami Stojanowski/Jarzutkin. Ze względu na wcześniejsze problemy z pogodą spotkanie to jednak przeniesiono na jutro.

Doppler/Horst AUT [1] – Kosiak/Rudol POL [9]
3:0 (15:7, 15:8, 15:10)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved