Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Pierwsze roszady w radomskim zespole

Pierwsze roszady w radomskim zespole

fot. archiwum

Karuzela transferowa powoli się rozpędza. Zapadły już pierwsze decyzje kadrowe w Cerrad Czarnych Radom. Wiadomo już, że z klubem pożegnali się trzej doświadczeni zawodnicy - Jakub Radomski, Bartłomiej Neroj i Jozef Piovarci.

Cerrad Czarni Radom z dobrej strony pokazali się w debiucie w PlusLidze. Ostatecznie podopieczni trenera Prygla uplasowali się na siódmym miejscu. Mimo że od końca rozgrywek nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu, to znane są już pierwsze decyzje kadrowe w szeregach mazowieckiego zespołu. Jego barw w kolejnym sezonie nie będą już bronili Bartłomiej Neroj oraz Jakub Radomski. – W ubiegłym roku wspólnie mogliśmy świętować wywalczenie mistrzostwa I ligi. Ich poświęcenie, zaangażowanie i serce oddane naszej drużynie to ogromna wartość. Obu życzymy powodzenia w dalszej karierze – podkreślił na łamach strony klubowej Janusz Stańczuk, prezes Czarnych.

Z radomskim zespołem pożegnał się także Jozef Piovarci, który do Czarnych trafił przed zakończonymi już rozgrywkami. – Był szalenie widowiskowy. Jak na obcokrajowca szybko złapał kontakt z fanami. Na pewno również dał wiele drużynie, ale stojąc przed nowymi wyzwaniami. zdecydowaliśmy się na inne rozwiązanie personalne – tajemniczo skwitował Stańczuk.

źródło: czarni.radom.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved