Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Kosok: Chciałbym spróbować czegoś nowego

Grzegorz Kosok: Chciałbym spróbować czegoś nowego

fot. archiwum

Grzegorz Kosok po czterech latach odchodzi z Rzeszowa. Według informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego jego nowym klubem będzie Jastrzębski Węgiel. - O tym, że odchodzę, zadecydowały wyłącznie względy sportowe - mówi zawodnik.

O opuszczeniu Asseco Resovii po czterech latach spędzonych w Rzeszowie poinformował sam Grzegorz Kosok.To prawda, opuszczam Resovię, której zawdzięczam bardzo dużo, spędziłem w niej bowiem najlepszy okres w mojej sportowej karierze. Będę ten klub oraz ludzi, z którymi pracowałem, kolegów, z którymi grałem, wspominał bardzo mile. O tym, że odchodzę, zadecydowały wyłącznie względy sportowe. Chciałbym spróbować czegoś nowego, czegoś, co doda mi pozytywnego kopa, pozwoli wrócić do formy, którą prezentowałem, grając w reprezentacji Polski – powiedział Kosok w rozmowie z Polską Agencją Prasową. Dodał, że ma już na oku nowy klub, ale jego nazwa zostanie ogłoszona pod koniec maja.

Według informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego tym nowym klubem jest Jastrzębski Węgiel, w którym były reprezentant Polski zastąpi Belga Simona van de Voorde. Propozycję z Jastrzębia miał także Marcin Możdżonek, ale nie zdecydował się na jej przyjęcie i na kolejny sezon zostanie w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

 źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved