Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Durajczyk opuści zespół Budowlanych Łódź

Agata Durajczyk opuści zespół Budowlanych Łódź

fot. Piotr Woźniak

Zespół Budowlanych Łódź opuszcza libero Agata Durajczyk. - Mogę potwierdzić, że odchodzę z Łodzi - mówi powołana do reprezentacji Polski zawodniczka, która po dwóch latach spędzonych w Łodzi zdecydowała się na zmianę klubu.

Agata Durajczyk za swoją postawę była wielokrotnie chwalona, a jej dobra gra została doceniona przez Piotra Makowskiego, który powołał ją do reprezentacji na nadchodzący sezon. Przeciętne wyniki zespołu z Łodzi, zaledwie siódme miejsce na koniec sezonu, na pewno nie mogły usatysfakcjonować ani włodarzy klubu, ani samej zawodniczki.

Choć deklarowano, że podstawowym celem łodzianek będzie teraz zatrzymanie głównego trzonu drużyny, już teraz wiadomo, że ta sztuka się nie powiedzie. Agata Durajczyk, skuszona atrakcyjnymi ofertami z innych klubów, zdecydowała się na zmianę zespołu. – Mogę potwierdzić, że odchodzę z Łodzi, ale nie mogę niestety zdradzić nazwy nowego klubu – mówiła grająca na pozycji libero siatkarka. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa Siatkówki, Agata Durajczyk wzmocni drużynę zdobywczyń brązowego medalu mistrzostw Polski, zespół Atomu Trefl Sopot.

Budowlani Łódź muszą więc rozglądać się za nową libero, bo choć w tym sezonie eksperymentalnie na tej pozycji zdarzało się zagrać młodej Martynie Grajber, to jest ona nominalną przyjmującą. Zgodnie z informacjami Strefy Siatkówki jedną z kandydatek do gry w Łodzi jest Krystyna Strasz.źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved