Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Łukasz Żygadło opuszcza szeregi mistrzów Rosji

Łukasz Żygadło opuszcza szeregi mistrzów Rosji

fot. Joanna Skólimowska

Rozgrywający reprezentacji Polski, który w ubiegłym sezonie zasilił szeregi Zenitu Kazań odchodzi z drużyny mistrza Rosji - poinformowała oficjalna strona rosyjskiej drużyny. Oprócz polskiego zawodnika klub opuści jeszcze trzech siatkarzy.

Łukasz Żygadło do Zenitu przywędrował z Fakiełu Nowyj Urengoj po znakomitym sezonie. To była wielka szansa dla Polaka, gdyż w Zenicie miał być pierwszym rozgrywającym. Niestety jeszcze przed startem sezonu polski zawodnik doznał poważnego skręcenia stawu skokowego i w ekipie Władimira Alekno nie zagrał ani jednego meczu. W jego miejsce klub ściągnął Nikolę Grbicia. Jak informuje oficjalna strona klubu, umowa z Łukaszem Żygadłą została rozwiązana za porozumieniem stron.

Wraz z reprezentantem Polski drużynę Zenitu opuszczają także wspomniany Nikola Grbić, doświadczony atakujący Roman Jakowlew oraz Alieksandr Moczałow. Warto dodać, że kontrakt z klubem przedłużył Matthew Anderson, a nowym zawodnikiem został, łączony także z Resovią Rzeszów, kubański siatkarz, Wilfredo Leon.

źródło: inf. własna, zenit-kazan.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved