Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Stelmach zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

Krzysztof Stelmach zostaje w Indykpolu AZS Olsztyn

fot. archiwum

Po wywalczeniu 5. miejsca w minionych rozgrywkach PlusLigi trener Krzysztof Stelmach podpisał dziś nowy kontrakt z ekipą Indykpolu AZS Olsztyn. Szkoleniowiec związał się z olsztyńskimi akademikami na kolejny rok.

Bardzo się cieszymy, że trener Stelmach poprowadzi Indykpol AZS Olsztyn w przyszłym sezonie. Po bardzo dobrym dla nas sezonie, który zakończył się sukcesem, jakim jest piąte miejsce w PlusLidze i wywalczenie europejskich pucharów, uważamy, że nie mogło stać się inaczej – przyznał p.o. prezesa Zarządu Tomasz Jankowski. – Wszyscy chcemy, by drużyna kroczyła tą samą drogą, co w minionych rozgrywkach. Cieszymy się, że trener zdecydował się przedłużyć kontrakt i być nadal z nami. Mamy nadzieję, że dobra passa naszej drużyny będzie trwać również w sezonie 2014/2015 – dodał.

Krzysztof Stelmach przed sezonem 2013/2014 obejmował ostatnią drużynę PlusLigi. Po roku pracy zespół uplasował się na piątym miejscu w tabeli – najwyższym od sześciu lat.

Przypomnijmy, że wcześniej umowy z olsztyńskim klubem przedłużyli Grzegorz Szymański, Piotr Hain i Piotr Łuka. Na opuszczenie ekipy z Olsztyna zdecydowali się zaś Rafał Buszek i Michał Żurek, którzy w przyszłym sezonie zasilą szeregi Resovii Rzeszów. Z klubem prawdopodobnie pożegnają się też Pablo Bengolea, Grzegorz Pająk i Bartosz Krzysiek.W kręgu zainteresowań olsztyńskich działaczy są za to m.in. czterej zawodnicy AZS-u Politechniki Warszawskiej: Michał Potera, Paweł Adamajtis, Juraj ZatkoArtur Szalpuk, a także Maciej Zajder i Miłosz Zniszczoł.

źródło: indykpolazs.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved