Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Katarzyna Kociołek: Jesteśmy optymistycznie nastawione

Katarzyna Kociołek: Jesteśmy optymistycznie nastawione

fot. archiwum

Start w Antalyi na zawodach CEV Satellite będzie dla Doroty Strąg i Katarzyny Kociołek nie tylko początkiem sezonu, ale także pierwszym wspólnym występem. - Na pewno zagramy razem w kilku turniejach, potem zobaczymy - powiedziała Katarzyna Kociołek.

 

Michał Błaszczak: Zdaje się, że będzie to twój debiut w parze z Dorotą Strąg?

Katarzyna Kociołek: Tak, zgadza się. Nie miałyśmy jeszcze okazji zagrać z „Doris” na jednych zawodach, mimo że długo się znamy. Nawet w Polsce na żadnych zawodach nie grałyśmy wspólnie. Miałyśmy swego czasu grać razem, ale było to dość dawno, jakieś cztery lata temu. Niemniej jednak ostatecznie pary zostały przemieszane, więc nie dane nam było zagrać razem w turnieju.To będzie jednorazowy występ czy zamierzacie dłużej występować razem?

– Czy na stałe będziemy grać razem, tego jeszcze nie wiemy. Na pewno zagramy w kilku turniejach, a dalej zobaczymy. W większości decyzja i tak zależeć będzie od trenerki.

Jak przebiegały przygotowania?

– Bardzo pozytywnie, jesteśmy optymistycznie nastawione. Miałyśmy okazję trenować w Turcji na obozie, a zarówno przed, jak i po tym wyjeździe miałyśmy zgrupowania we Wrześni. Niestety pogoda nie do końca dopisywała, ale jakoś dawałyśmy radę. Teraz jesteśmy już w Turcji, a z racji tego, że mamy zapewniony udział w turnieju głównym, przed nami jeszcze kilka dni treningów (pierwszy mecz Polki zagrają w czwartek – przyp. red.).

Po kontuzji barku nie ma już śladu?

– Czasem jeszcze coś mnie pobolewa, na przykład jak niefortunnie odbiję czy zaatakuję. Ale ogólnie jest ok. Mam nadzieję, że wytrzyma cały sezon.

* Rozmawiał Michał Błaszczak (beachvolleyball.pl)

źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved