Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Elżbieta Skowrońska i Katarzyna Zaroślińska podsumowują sezon

Elżbieta Skowrońska i Katarzyna Zaroślińska podsumowują sezon

fot. Mirosław Stroński

- Gdy przemyślałam wszystko, uważam, że to czwarte miejsce dla nas jest prawie jak medal. Ogólnie stwierdziłyśmy praktycznie wszystkie, że jest to bardzo dobre osiągnięcie na te wszystkie perypetie, które były w tym sezonie - przyznała Elżbieta Skowrońska.

Elżbieta Skowrońska pożegnała się z zespołem MKS-u Dąbrowa Górnicza. – Dziękuję wszystkim kibicom za wspaniałe cztery lata, dla mnie był to bardzo dobry okres – mówiła na konferencji prasowej po ostatnim meczu z Treflem Sopot.

Pamiętam jak dziś pierwszy dzień w tym klubie, kiedy przyszłam i bardzo cieszyłam się, że mogę grać w Dąbrowie Górniczej. Tego na pewno nie zapomnę – mówi zawodniczka. – Było kilka meczów, których nie zapomnę, ale ten pierwszy dzień został w pamięci.Katarzyna Zaroślińska została wybrana przez kibiców najlepszą siatkarką zespołu w sezonie 2013/2014, a według oficjalnych statystyk była najlepiej punktującą zawodniczką nie tylko naszej drużyny, ale także całej ORLEN Ligi (zdobyła dokładnie 408 punktów). Jak miniony sezon przebiegł w odczuciu atakującej? – Ten sezon był dla nas bardzo trudny. Miałyśmy dużo problemów ze zdrowiem, ze składem – nie ukrywała Zaroślińska. – Czwarte miejsce jest najgorsze, bo o krok od medalu. Ale myślę, że to czwarte miejsce jest naprawdę dużym sukcesem po tych wszystkich perypetiach, które nam się przydarzyły. Sądzę, że ten sezon możemy zaliczyć do udanych – dodała.

źródło: mks.dabrowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved