Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Dorota Wilk: W przyszłość patrzę z optymizmem

Dorota Wilk: W przyszłość patrzę z optymizmem

fot. Cezary Makarewicz

- Grałam w tym sezonie więcej niż w Sopocie, a to był dla mnie cel numer jeden. Zależało mi na występach - mówi rozgrywająca Aluprofu BKS Bielsko-Biała, Dorota Wilk, która twierdzi, że zostaje w klubie z Podbeskidzia na kolejny sezon.

Bielski zespół zakończył zmagania w sezonie 2013/2014 na piątym miejscu. Sukces czy porażka? – Na pewno piąta pozycja nie jest dla nas szczytem marzeń. Chciałyśmy grać o medale. Dałyśmy z siebie wszystko, ale pomimo starań nie udało się. Cztery zespoły były od nas lepsze. Wywalczone miejsce jest zadowalające – mówi Dorota Wilk, która pozytywnie ocenia własną postawę w zakończonych rozgrywkach. – Grałam w tym sezonie więcej niż w Sopocie, a to był dla mnie cel numer jeden. Zależało mi na występach. W przyszłość patrzę z optymizmem, bo zostaję w Bielsku. Mam ważny kontrakt z klubem – dodaje była zawodniczka Atomu Sopot.

W ostatniej fazie rozgrywek bielszczanki dostarczyły swoim kibicom nie lada emocji. Z czego wynikały wahania formy w konfrontacjach z Muszynianką? Nierówna gra pociągała za sobą zmienne nastroje wśród sympatyków BKS-u. – Kobieta zmienną jest (śmiech). Spotkanie w Muszynie kompletnie nam nie wyszło. Nie radziłyśmy sobie z zagrywką rywalek, a przez to miałyśmy problemy z wyprowadzaniem ataków. Do meczów u siebie przygotowałyśmy się bardzo dobrze. W sobotę wyszłyśmy na parkiet mocno skoncentrowane. Na początku niedzielnego pojedynku tego nam zabrakło. Na szczęście obudziłyśmy się we właściwym momencie. To był mecz godny zakończenia sezonu – ocenia rozgrywająca.

Bielszczanki po rywalizacji z „Mineralnymi” dostały kilka dni wolnego. Na treningu spotkają się dopiero 5 maja. – Aktualnie przebywam w rodzinnych stronach. Odpoczywam po emocjach z końcówki sezonu. W poniedziałek wracam do Bielska-Białej. Rozpoczynamy okres roztrenowania – mówi Wilk.źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved