Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Kantor wraca do gry

Marcin Kantor wraca do gry

fot. archiwum

Przyjmujący UMKS-u Kęczanin Kęty, Marcin Kantor, po trzymiesięcznej przerwie wraca do gry. Zawodnik zmuszony był do przerwania występów w rozgrywkach pierwszoligowych z powodu przeciążenia stawu kolanowego.

Marcin Kantor przeszedł badania, które potwierdziły, że jest już w pełni gotowy do gry. Ponadto przyjmujący nie ukrywa swojej radości spowodowanej powrotem do treningów. – Staw kolanowy jest już w pełni wyleczony, co zostało potwierdzone badaniami lekarskimi. Szkoda, że nie mogłem pomóc zespołowi w rozgrywkach ligowych. Parę miesięcy borykałem się z uciążliwym bólem w kolanie, co uniemożliwiało trenowanie i udział w meczach. Dlatego bardzo się cieszę, że kolano jest sprawne. Obecnie skupiam się na wzmocnieniu mięśni poprzez treningi na siłowni – powiedział zawodnik klubu z Kęt.

Zespół UMKS-u Kęczanin Kęty zakończył rozgrywki na jedenastym miejscu w tabeli i nadal czeka na decyzję dotyczącą udziału w rozgrywkach I ligi w sezonie 2014/2015. Zapytany o swoją przyszłość w Kętach Marcin Kantor przyznał, że nie wie jeszcze, jakich barw klubowych będzie bronił w nadchodzącym sezonie. – Gdzie zagram w przyszłym roku – okaże się na przełomie maja i czerwca. Pojawiły się już pierwsze propozycje zatrudnienia mnie na przyszły sezon, jednak czekam cały czas na informacje dotyczące Kęt, to jest mój obecny klub i najpierw z działaczami tego klubu chciałbym porozmawiać o mojej przyszłości – opowiada gracz.

Podobnie jak w poprzednim sezonie, Marcin Kantor ma zamiar wystąpić na jednym z turniejów siatkówki plażowej. – Zamierzam wystąpić tylko w jednym turnieju w tym sezonie – na Akademickich Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej. Na pewno będę śledził poczynania naszych eksportowych kadrowiczów.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved