Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Rafał Buszek wraca do Rzeszowa

Rafał Buszek wraca do Rzeszowa

fot. Izabela Kornas

Po wywalczeniu 5. miejsca w PlusLidze szeregi akademików z Olsztyna z pewnością opuści dwóch podstawowych graczy - Rafał Buszek oraz Michał Żurek. Pierwszy z nich powróci z wypożyczenia do Resovii Rzeszów.

Wracam do Rzeszowa. Zadecydowałem tak z trenerem i zarządem mojego klubu – przyznał Rafał Buszek, który po wypożyczeniu do AZS-u Olsztyn powraca na Podkarpacie. – Fajnie się tutaj grało, fajnie, że ten sezon zakończył się sukcesem. Możemy żartować, że rozpoczął i zakończył się sukcesem – dodał zawodnik, który w tym sezonie był najlepiej punktującym siatkarzem akademików z Olsztyna. Wobec kontuzji Alka Achrema wiele wskazuje na to, że młody przyjmujący będzie miał możliwość rozegrania większej ilość spotkań w barwach aktualnych wicemistrzów Polski. – Nabrałem dużo doświadczenia i ogrania w Olsztynie. Teraz rozpoczynam nowy-stary rozdział – przyznał siatkarz.

Szeregi olsztyńskiej ekipy na pewno opuści także Michał Żurek. Po bardzo dobrym sezonie libero akademików zdecydował się zmienić barwy klubowe. – Na pewno w przyszłym roku nie zagram w Olsztynie – powiedział zawodnik, który nie chce jednak zdradzić, kto będzie jego nowym pracodawcą. – Z mojej strony chciałbym podziękować, bo zrobiłem ogromny krok w Olsztynie. Trener Stelmach pokazał mi w tym roku, co to jest taktyka i jak mam pracować – zakończył libero 5. ekipy PlusLigi w sezonie 2013/2014.

źródło: inf. własna, uwm.fm

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-05-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved