Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Paul Lotman nadal w barwach Resovii

Paul Lotman nadal w barwach Resovii

fot. Joanna Skólimowska

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie skusiła amerykańskiego przyjmującego Asseco Resovii Rzeszów. Paul Lotman, pomimo oferty z kędzierzyńskiego klubu, postanowił pozostać w drużynie wicemistrzów Polski i następny sezon bronił będzie znowu barw Resovii.

Nie ukrywam, że rozmawiam z ZAKSĄ, bo chcę grać, a w tym sezonie nie występowałem zbyt wiele – mówił po finale PlusLigi Amerykanin, który w Rzeszowie występuje od trzech lat. W pierwszych sezonach grał jako podstawowy zawodnik. W tym roku wskoczył na boisko dopiero po kontuzji Oliega Achrema. – Nie podjąłem jeszcze decyzji. Nie jest to dla mnie prosta sprawa, bo uwielbiam ten klub, miasto i kibiców. Muszę też jednak myśleć o swojej karierze – dodał.

Lotman, choć wiele nie grał, to jednak w decydujących momentach półfinałów z ZAKSĄ był kluczową postacią zespołu. Jak mało kto potrafi mobilizować się na najważniejsze mecze. Znakomicie radzi sobie też w przyjęciu i obronie, co udowodnił wielokrotnie. – Paul udowodnił, że jest zawodnikiem bardzo dobrym, który potrafi wejść z ławki i poderwać zespół do walki – mówi Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii. Amerykanin poinformował niedawno, że nie opuści klubu z Podkarpacia i kolejny sezon spędzi znowu w Rzeszowie.

Autor: Marcin Lew, więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved