Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Piotr Poskrobko w dalszym ciągu trenerem Ślepska

Piotr Poskrobko w dalszym ciągu trenerem Ślepska

fot. archiwum

Piotr Poskrobko w przyszłym sezonie nadal będzie pełnił funkcję szkoleniowca Ślepska Suwałki. Nieznane są jeszcze nazwiska drugiego trenera oraz zawodników, jacy wzmocnią klub z północy Polski. Dalsze decyzje mają zapaść w czerwcu.

Chociaż oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, to już pewne, że Piotr Poskrobko parafuje nową umowę na przyszły sezon. Potwierdza to zarówno sam zainteresowany, jak i wiceprezes klubu, Piotr Krasko. Kto zajmie zaś miejsce Karola Dąbrowskiego, który piastował rolę drugiego trenera? – Jeśli chodzi o drugiego trenera, to poinformowaliśmy Karola Dąbrowskiego, że będziemy szukać jego następcy – mówi Piotr Krasko. – Kto nim zostanie – ustalimy wspólnie z Piotrem Poskrobko. Natomiast z zawodnikami jesteśmy po wstępnych rozmowach. Części przedstawiliśmy propozycje nowego kontraktu i prowadzimy negocjacje. Do połowy maja chcemy wiedzieć kto z aktualnej kadry zostanie, a dobrze by było, żeby trzon zespołu pozostał bez zmian – tłumaczy wiceprezes Ślepska.

Do klubu zgłaszają się pierwsi siatkarze zainteresowani grą w zespole z Suwałk w nowym sezonie. Są to zarówno zawodnicy z dużym doświadczeniem, jak i zdobywający siatkarskie ostrogi. Na kogo zdecydują się włodarze Ślepska i trener – przekonamy się w czerwcu. Skład na nowy sezon zależał będzie przede wszystkim od możliwości finansowych klubu. To podstawa, na której od lat władze Ślepska budują drużynę.

Wiadomo już, że przygotowania do nowego sezonu Ślepsk rozpocznie 9-10 tygodni przed inauguracją rozgrywek. Niestety, termin I kolejki nie jest jeszcze znany, podobnie jak wszyscy rywale Ślepska. Dziś nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie czy MKS Będzin i Cuprum Mundo Lubin (oba zespoły lub jeden z nich, jeśli jeden to który) zostaną zaproszone do PlusLigi. Jeśli tak, to czy dojdzie do powiększenia najwyższej klasy rozgrywkowej, czy też któraś z drużyn zostanie „spuszczona” na zaplecze?źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved