Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Natalia Nuszel pozostaje w Budowlanych

Natalia Nuszel pozostaje w Budowlanych

fot. archiwum

W poniedziałek rozpoczął się okres roztrenowania siatkarek Budowlanych Łódź, a szkoleniowiec zespołu, Adam Grabowski, już myśli o zmianach i wzmocnieniach. Nową umowę, jako pierwsza, parafowała Natalia Nuszel.

Natalia Nuszel swoją karierę rozpoczynała w Gedanii Gdańsk, gdzie spędziła 10 lat. Później, w 2009 roku, reprezentowała barwy Trefla Sopot, a od 2011 MKS-u Dąbrowa Górnicza. W ubiegłym sezonie przeniosła się do ekipy Budowlanych. Udany w wykonaniu 25-letniej siatkarki rok zdecydował o tym, że włodarze klubu chcieli zostawić ją u siebie.

Przyjmująca jest pierwszą siatkarką, która przedłużyła kontrakt z Beef Master Budowlanymi. Nuszel była obserwowana nawet przez trenera kadry, Piotra Makowskiego. Ostatecznie jednak powołania nie otrzymała. – Ona jednak przez trzy lata siedziała na ławce rezerwowych, więc teraz chyba musi pograć trzy lata, by naprawdę zaistnieć – śmiał się w rozmowie z łódź.sport.pl Adam Grabowski, trener Budowlanych. – Za nią jednak dobry sezon, jeśli go powtórzy, może dostanie powołanie w następnym – tłumaczył trener Grabowski, który chce pozostawić trzon drużyny, a dopiero później rozglądać się za wzmocnieniami z zagranicy. – Ofert mamy sporo – zakończył trener łodzianek.

źródło: inf. własna, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved