Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dominik Witczak z ZAKSĄ na kolejne lata

Dominik Witczak z ZAKSĄ na kolejne lata

fot. archiwum

Mimo że ZAKSIE w tym sezonie nie udało się wywalczyć medalu, to jednak władze klubu od razu po zakończeniu sezonu wzięły się do pracy i budują ekipę na nowe rozgrywki. Jednym z pierwszych, który porozumiał się z klubem, jest Dominik Witczak.

Dominikowi Witczakowi bardzo odpowiada kędzierzyński klimat. Atakujący do ekipy z województwa opolskiego przeniósł się ze Skry Bełchatów w 2008 roku i na koncie ma już dwa Puchary Polski i srebro mistrzostw Polski z ubiegłego sezonu. W tegorocznych potyczkach na kilku polach mimo dużych oczekiwań ZAKSIE udało się jedynie obronić krajowy puchar. Pomimo to atakujący z drużyną z Kędzierzyna-Koźla podpisał nową umowę, która ma obowiązywać przez okres trzech kolejnych lat. O tym fakcie poinformowała dziś oficjalna strona klubu.

Od dłuższego czasu mówi się również o przenosinach do ZAKSY Pawła Zatorskiego, wiadomo, że libero opuści po tym sezonie PGE Skrę. Również Paul Lotman zdradził, że otrzymał ofertę z Kędzierzyna-Koźla. Jak na razie wiadomo, że szeregi kędzierzynian opuszczą Piotr Gacek i Grzegorz Pilarz – obaj szukają nowych klubów.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved