Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Szymański podpisał kolejną umowę z AZS-em Olsztyn

Grzegorz Szymański podpisał kolejną umowę z AZS-em Olsztyn

fot. Joanna Skólimowska

Pięciokrotny MVP tego sezonu - atakujący Grzegorz Szymański przedłużył umowę z Indykpolem AZS Olsztyn na sezon 2014/2015. Przypomnijmy, że wcześniej umowy z klubem z Olsztyna przedłużył środkowy Piotr Hain i przyjmujący Piotr Łuka.

Grzegorz Szymański w sezonie 2014/2015 nadal będzie reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn. Wielokrotny reprezentant Polski, wicemistrz świata podpisał nową, roczną umowę. W tegorocznych rozgrywkach atakujący spisuje się wręcz rewelacyjnie. Pięciokrotnie był wybierany najwartościowszym zawodnikiem wygranego spotkania, miedzy innymi z Jastrzębskim Węglem, ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, Cerradem Czarnymi Radom, Effectorem Kielce czy ostatniego meczu z AZS-em Politechniką Warszawską. W dotychczas rozegranych 93 setach zdobył 363 punkty, w tym zaserwował aż 23 asów serwisowych.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy Grzegorza Szymańskiego w tegorocznym sezonie – przyznaje p.o. prezesa zarządu Tomasz Jankowski.Grzegorz swoją postawą na boisku udowadnia, że warto na niego stawiać. Liczymy, że w przyszłym sezonie również będzie tak godnie reprezentował klub Indykpolu AZS Olsztyn.

  

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved