Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mirosław Zawieracz: Wynik pozostaje sprawą otwartą

Mirosław Zawieracz: Wynik pozostaje sprawą otwartą

fot. Cezary Makarewicz

W ten weekend rozstrzygnie się, jaki zespół ORLEN Ligi będzie piątą drużyną, która będzie nas reprezentować w europejskich pucharach. Popołudniu pod Klimczokiem w szranki stanie BKS Aluprof oraz Polski Cukier Muszynianka.

Po zmianach, jakie minionego lata zaszły w ekipach z Muszyny i z Bielska-Białej, mało kto stawiał oba zespoły wysoko. Tymczasem zarówno „mineralne”, jak i bialanki zaskoczyły i to pozytywnie. Teraz jedna z drużyn ma szansę reprezentowania Polski w przyszłorocznej edycji europejskich pucharów. Bliższe tego celu są podopieczne Bogdana Serwińskiego, które przed Wielkanocą pokonały BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1. Na Podbeskidziu nie zamierzają składać broni i zrobią wszystko, aby odwrócić losy rywalizacji. – Na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka, że mamy jeden mecz w plecy, jednak zrobimy wszystko, aby zwycięstwem zakończyć sezon – mówi szkoleniowiec siatkarek z Bielska-Białej, Mirosław Zawieracz.

Trener BKS-u Aluprofu nie chce wskazywać faworyta pojedynku. – Wynik w play-off z Muszynianką wciąż pozostaje sprawą otwartą, jednak jedno jest pewne. Mamy szansę wygrać dwa spotkania, ale aby tak się stało, musimy walczyć o każdą piłkę – tłumaczy Zawieracz. – W nieco lepszej sytuacji są rywalki, bo to one wygrały pierwszy mecz, ale jak wspomniałem wcześniej, mój zespół zrobi wszystko, aby w przyszłym sezonie zagrać w europejskich pucharach. Mimo że jest już końcówka sezonu, dziewczyny są zmęczone, to przy wsparciu naszych wspaniałych kibiców wierzę, że osiągniemy zadowalający rezultat – dodaje trener bialanek.

 źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved