Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Fuzhou Open: Polki pożegnały się z turniejem

Fuzhou Open: Polki pożegnały się z turniejem

fot. FIVB

Kinga Kołosińska i Monika Brzostek po dwóch przegranych pojedynkach w pierwszym dniu turnieju głównego Fuzhou Open dziś również nie sprostały grupowym rywalkom. Polki przegrały z parą z Tajlandii i odpadły z rywalizacji.

Po wczorajszej walce i mimo dwóch przegranych nasze reprezentantki nadal miały szanse na awans do dalszych gier w Fuzhou Open. Wystarczyło pokonać pewnie 2:0 ostatnie grupowe przeciwniczki i czekać na rozstrzygnięcia w pozostałych grupach. Niestety, parze Kołosińska/Brzostek mecz z Tajlandkami nie wyszedł. Biało-czerwone od początku spotkania bardzo się starały, ale nie potrafiły złapać swojego optymalnego rytmu gry, co od razu wykorzystywały rywalki. Problemy z atakiem i w bloku, a także zagrywka, która nie sprawiała Radarong/Udomchavee problemów, pozwoliły rywalkom wygrać dość pewnie w partii otwarcia. W kolejnej odsłonie Kinga Kołosińska i Monika Brzostek wzmocniły swój atak, zaczęły wywierać swoimi uderzeniami presję na przeciwnym duecie, ale w ważnych momentach popełniały niepotrzebne błędy, co mocno przyczyniło się do przegranej w secie, jak i w całym meczu.

Przed Polkami teraz kolejny turniej w Chinach, tym razem Grand Slam w Szanghaju. Do naszych reprezentantek dołączą w nim pary męskie – Fijałek/Prudel i Kądzioła/Szałankiewicz.

Radarong/Udomchavee THA [24] – Kołosińska/Brzostek POL [25] 2:0
(21:12, 21:18)źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved