Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Fabian Drzyzga: Będzie trudno, ale wierzymy w to, że się uda

Fabian Drzyzga: Będzie trudno, ale wierzymy w to, że się uda

fot. Joanna Skólimowska

- Będzie trudno, ale wierzymy w to, że się uda i wrócimy jeszcze do Rzeszowa na piąte spotkanie - mówi po dwóch finałowych porażkach rozgrywający Resovii, Fabian Drzyzga. - Będzie to bardzo trudne zadanie, znacznie trudniejsze niż to z ZAKSĄ.

Z wyjątkiem pierwszego seta to Skra dominowała chyba w każdym elemencie. Nakręcała się z akcji na akcję i ciężko było ją powstrzymać.

Fabian Drzyzga:Skra nas rozbiła, zbiła i pokazała swoją siłę w każdym elemencie. Zagrywka, przyjęcie, Uriarte [rozgrywający Skry – przyp. red.] mógł robić, co chciał i my graliśmy na lecącym, pojedynczym bloku. Nie wiem, czy to nasza słaba zagrywka, czy ich dobre przyjęcie. No i różnicę zrobił Mariusz Wlazły, który w każdym secie dawał kilka punktów na zagrywce.

Nie było chyba takiego punktu zaczepienia, gdzie moglibyście pociągnąć grę, dojść rywala…No nie, we wtorek była jeszcze szansa na wygranie, w środę były przebłyski, ale grą Skra była od nas klasę lepsza.

Po raz kolejny źle zaczynaliście sety, a później trzeba było gonić. A to ciężkie od 0:5 czy 0:3.

Jeśli zaczynamy pierwszego seta od 2:8, a kolejne podobnie, to ciężko jest wrócić do dobrego grania. Skra zatrzymała nas i tyle.

Kibice wierzą, że powtórzy się historia z meczów półfinałowych z ZAKSĄ.

Oby, chcielibyśmy bardzo, ale będzie to bardzo trudne zadanie, znacznie trudniejsze niż to z ZAKSĄ. Bełchatów jest bardziej kompletnym zespołem i dużo twardszym do rozbicia. Będzie trudno, ale wierzymy w to, że się uda i wrócimy jeszcze do Rzeszowa na piąte spotkanie.

Rozmawiał Marcin Lew – rzeszow.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved