Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Duet Kantor/Łosiak nie poleci do Chin

Duet Kantor/Łosiak nie poleci do Chin

fot. archiwum

Po piątkowym treningu pary Fijałek/Prudel oraz Szałankiewicz/Kądzioła wylecą do Szanghaju, by zagrać w swoim pierwszym turnieju w tym sezonie. Do Chin nie pojadą Bartosz Łosiak i Piotr Kantor. Powodem jest poważna kontuzja tego drugiego.

Sam zawodnik nie chce rozmawiać na temat swojego urazu. Jednak już na wtorkowym treningu, który był pierwszym po świętach wielkanocnych, Kantora brakowało na boiskach SMS-u przy ul. Milionowej. Zajęcia odbywali jedynie Kądzioła/Szałankiewicz i Łosiak bez swojego partnera. Do końca tygodnia broniącemu pary w treningach pomaga Michał Bryl, który na co dzień gra w parze z Kacprem Kujawiakiem.

Kontuzja Kantora (skręcenie stawu skokowego i uszkodzenie więzadeł) może wykluczyć go nawet na dwa miesiące. W środę zawodnik przeszedł rezonans, jednak nie chce publicznie zdradzić wyników badania. Wiadomo jednak, że Kantor i Łosiak nie wsiądą w piątek do samolotu do Szanghaju, a również zostali wycofani z turnieju.

To nie najlepszy początek sezonu dla naszych siatkarzy. Przypomnijmy, że Łosiak końcówkę poprzedniego sezonu grał z kontuzją kolana. Po jego zakończeniu przeszedł operację, jednak uraz odnowił się. Teraz trenuje normalnie, jednak pech jego partnera sprawił, że inaugurację sezonu nasi młodzi utalentowani siatkarze muszą odłożyć na później.źródło: beachvolleyball.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved