Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tomasz Wasilkowski: Chcemy pokazać kawałek dobrej siatkówki

Tomasz Wasilkowski: Chcemy pokazać kawałek dobrej siatkówki

fot. archiwum

- Jedziemy do Dąbrowy Górniczej po to, aby zagrać dobre mecze i pokazać kawałek dobrej siatkówki, nawet jeśli przyjdzie nam rozegrać tam dwa spotkania - mówi Tomasz Wasilkowski, który poprowadzi ekipę Atomu Trefla Sopot w najbliższych meczach o brąz.

Cieszy to, że zwyciężyliśmy w tych dwóch pierwszych spotkaniach i rzeczywiście mam nadzieję, że były to nasze ostatnie mecze w tym sezonie w ERGO ARENIE. O bajce będziemy mogły mówić jednak dopiero wtedy, kiedy pojedziemy do Dąbrowy Górniczej i wygramy tam pierwszy mecz. Dwa pierwsze kroki już zrobiłyśmy, teraz po prostu trzeba być równie skoncentrowanym i zakończyć tę rywalizację na naszą korzyść – mówi kapitan sopocianek, Izabela Bełcik.

Rozgrywająca wciąż aktualnych mistrzyń Polski otrzymała w drugim ze spotkań nagrodę MVP meczu, dołączając do wyróżnionej dzień wcześniej tym samym tytułem Klaudii Kaczorowskiej. Druga z sopockich siatkarek, która znalazła się w kadrze wyselekcjonowanej przez Piotra Makowskiego, jest niewątpliwą bohaterką fazy play-off. – Cieszę się, że dostałam wreszcie swoją szansę i bardzo za nią dziękuję, bo było sporo meczów w sezonie, w które weszłam dobrze, ale nie było tego zaufania ze strony trenera – mówi o swoich występach Kaczorowska. – Nie myślę jednak o tym, co już za mną. Myślę o tym, co przede mną. Nigdy się nie poddaję i za wszelką cenę chcę udowadniać, ile jestem warta.

Wspomnianą szansę Kaczorowska zawdzięczać może także Tomaszowi Wasilkowskiemu, który w obu meczach postanowił zaufać tej właśnie przyjmującej. W tych dwóch spotkaniach popularna „Kaczi” zagrała równie koncertowo jak cały zespół, ale w Dąbrowie Górniczej wciąż trzeba będzie być bardzo ostrożnym. – Wygraliśmy dwa mecze u siebie, ale to jeszcze nie daje nam medalu. Wszyscy tak mówią, że jedziemy do Dąbrowy Górniczej po „krążek”, ale to nie jest do końca tak. Jedziemy do Dąbrowy Górniczej po to, aby zagrać dobre mecze i pokazać kawałek dobrej siatkówki, nawet jeśli przyjdzie nam rozegrać tam dwa spotkania – mówi pełniący obowiązki pierwszego trenera zespołu Tomasz Wasilkowski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved