Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem: To dopiero pierwszy mecz

Olieg Achrem: To dopiero pierwszy mecz

fot. Cezary Makarewicz

- To dopiero pierwszy mecz, mam nadzieję, że jutro będzie inne spotkanie - mówił po wtorkowym meczu Olieg Achrem, który z powodu kontuzji nie mógł w nim uczestniczyć. - Muszę to przetrwać i wrócę na boisko jeszcze mocniejszy - zapowiada przyjmujący Resovii.

W pierwszym meczu finałowym pomiędzy Resovią Rzeszów a bełchatowską Skrą na trybunach pojawił się wielki transparent ze słowami otuchy dla kontuzjowanego Oliega Achrema. Kapitan rzeszowian uległ groźnej kontuzji podczas jednego z meczów półfinałowych z ZAKSĄ i rywalizację finałową może oglądać tylko spoza band reklamowych. – Bardzo dziękuję za to wsparcie. Ciężko mi z tym, że nie mogę wesprzeć drużyny i muszę tylko siedzieć. To jest jednak sport, kontuzje się zdarzają. Muszę to przetrwać i wrócę na boisko jeszcze mocniejszy – zapowiada przyjmujący Resovii.

Na razie czeka mnie zabieg, po nim będziemy się zastanawiali, co dalej. Na pewno czeka mnie rehabilitacja i przygotowania do następnego sezonu – mówi o swoim kontuzjowanym kolanie Olieg Achrem.

W pierwszym meczu finałowym Resovia przegrała po tie-breaku ze Skrą 2:3 i rozpoczęła walkę o medal od porażki. – To dopiero pierwszy mecz, mam nadzieję, że jutro będzie inne spotkanie. Widać, że chłopaki walczą i mogą wygrywać – zagrali pięć setów, ale tie-break jest trochę loterią. Zrobili w nim więcej błędów, przegrali tego seta i cały mecz – przyznał po meczu Olieg Achrem. – Nic się jednak jeszcze nie stało, w rywalizacji z ZAKSĄ pokazali już, że potrafią się podnieść nawet w bardzo ciężkiej sytuacji. Dziękuję chłopakom za te wszystkie emocje i za ten półfinał, a także za ten finał i dzisiejszy mecz – dodał kapitan Resovii.źródło: inf. własna, siatkarskaligatv.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved