Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ozge Kirdar Cemberci zostaje w MKS-ie Dąbrowa Górnicza

Ozge Kirdar Cemberci zostaje w MKS-ie Dąbrowa Górnicza

fot. Łukasz Krzywański

Sezon jeszcze się nie zakończył, jednak włodarze klubów rozpoczęli już starania o kontrakty na przyszły sezon. Pierwszy krok w tym kierunku wykonał MKS Dąbrowa Górnicza, który przedłużył kontrakt z turecką rozgrywającą Ozge Kirdar Cemberci.

Turecka rozgrywająca do Dąbrowy Górniczej przybyła wraz z rozpoczęciem obecnego sezonu, podpisując roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Co ciekawe, przyjazd do Polski był jej pierwszą przygodą z zagraniczną ligą – wcześniej reprezentowała barwy klubów w lidze tureckiej. Siatkarka okazała się wzmocnieniem dla ekipy Nicoli Negro, nic więc dziwnego, że włodarze klubu jeszcze przed zakończeniem rozgrywek ORLEN Ligi rozpoczęli rozmowy. Zakończyły się one sukcesem, bowiem zawodniczka zostaje w MKS-ie na kolejny sezon.

U progu zakończenia rywalizacji na parkietach ORLEN Ligi Ozge Cemberci zajmuje czwarte miejsce wśród rozgrywających, mając na swoim koncie rozegranych 21 meczów. Jej drużyna nie zdołała awansować do finału rozgrywek, ulegając Chemikowi Police w trzech meczach, a obecnie przegrywa z Treflem Sopot 0:2 w walce o 3. miejsce, tym bardziej więc zarząd dokłada już na tym etapie wszelkich starań, by w następnym sezonie móc walczyć o jak najwyższe cele.

źródło: inf. własna, worldofvolley.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved