Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Wojciech Żaliński nie poleci do Kataru, zostaje w Gdańsku

Wojciech Żaliński nie poleci do Kataru, zostaje w Gdańsku

fot. Arkadiusz Buczyński

Przyjmujący Trefla Gdańsk nie poleci do Kataru. Z powodów formalnych Wojciech Żaliński nie zagra w Pucharze Emira, a w okresie roztrenowania ćwiczyć będzie w Gdańsku. - Liczyłem, że będę mógł zetknąć się z innym siatkarskim światem, inną kulturą - mówi.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że wszystkie sprawy związane z wyjazdem Wojciecha Żalińskiego do Kataru są załatwione. Zawodnik na Bliski Wschód miał wylecieć w niedzielę lub poniedziałek. Wtedy stracił jednak kontakt z menedżerem, który dogrywał szczegóły jego pobytu i gry w Al-Sadd. – Podejrzewam, że na przeszkodzie mogły stanąć względy formalne i problemy z uzyskaniem wizy. Agent, który załatwiał sprawy mojego wyjazdu, od początku uprzedzał, że mogą pojawić się z tym kłopoty, jednak liczyłem, że wszystko uda się załatwić – tłumaczy Żaliński.

Siatkarz zamiast w gorącym Katarze maj spędzi w Gdańsku, gdzie razem z drużyną LOTOSU Trefla przejdzie okres roztrenowania. W czwartek uczestniczył już w pokazowym treningu gdańskiego zespołu w Lęborku. – Oczywiście, żałuję, że nie zagram w Pucharze Emira. Liczyłem, że będę mógł zetknąć się z innym siatkarskim światem, inną kulturą. Ale trudno, zdjęcie z Raulem zrobię sobie kiedy indziej – żartuje Żaliński.

źródło: sport.trefl.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved