Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Znamy gospodarzy turniejów półfinałowych o I ligę

Znamy gospodarzy turniejów półfinałowych o I ligę

fot. archiwum

Dzisiaj Polski Związek Piłki Siatkowej wybrał gospodarzy turniejów półfinałowych o wejście do I ligi. Zawody odbędą się w weekend majowy w Wałbrzychu, Spale i Ropczycach. Awans wywalczą po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

Po II części rundy zasadniczej na placu boju pozostało 12 zespołów, które stoczą bój w turniejach półfinałowych o awans do I ligi. Zawody odbędą się w dniach 2-4 maja 2014 roku w Wałbrzychu (Victoria PWSZ, Gwardia Wrocław, Olimpia Sulęcin, Morze Bałtyk Szczecin), Spale (SMS PZPS, Caro Rzeczyca, MOS Wola Warszawa, SKS Hajnówka) i Ropczycach (Błękitni, Volley Rybnik, Aluron Warta Zawiercie, Karpaty Krosno). W poszczególnych turniejach każdy zagra z każdym, a awans do finału wywalczą dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

Sześć drużyn zostanie podzielonych drogą losowania na dwie grupy A i B (przy założeniu, że w jednej grupie nie mogą znaleźć się wszyscy trzej zwycięzcy półfinałów). W grupach każdy zagra z każdym, a ostatniego dnia dwa najlepsze zespoły zagrają ze sobą na krzyż, zwycięzcy wywalczą awans do I ligi. Turniej finałowy odbędzie się w dniach 15-18 maja.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved