Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > ORLEN Liga: Turniej barażowy od 13 maja

ORLEN Liga: Turniej barażowy od 13 maja

fot. archiwum

Turniej barażowy o dwa miejsce w powiększonej ORLEN Lidze odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 13-15 maja. Awans uzyskają dwa z trzech zespołów, a zagrają: Pałac Bydgoszcz, Developres Rzeszów oraz przegrany meczu Nafta Piła - Karpaty Krosno.

Pewne jest, że w turnieju nie zagra czwarty zespół – Budowlani Toruń, który wycofał się z gry w związku z brakiem środków finansowych. Początkowo turniej miał być rozegrany w terminie 16-18 maja, ale jego inaugurację przesunięto na 13 maja. – Musimy zrobić wszystko, by awansować do ORLEN Ligi. To nasz cel – powiedział Wiesław Kozieł, wiceprezes Developresu.

Rzeszowski zespół od niespełna dwóch tygodni przygotowuje się do decydującej walki o ekstraklasę. Do maja siatkarki Marcina Wojtowicza mają trenować na własnych obiektach. Później w planach jest rozegranie kilku sparingów. – Jest kilka pomysłów, ale zobaczymy, czy uda nam się znaleźć rywala. Nie sztuką jest zagrać mecz z kimś, kto jest już praktycznie na wakacjach lub gra w III lidze. Musimy tak dobrać sparingpartnerów, aby mecze kontrolne coś nam dały – podkreśla szkoleniowiec Developresu.

Terminarz turnieju barażowego:13 maja: Pałac Bydgoszcz – Nafta Piła/Karpaty Krosno
14 maja:
Developres Rzeszów – Nafta Piła/Karpaty Krosno
15 maja
: Pałac Bydgoszcz – Developres Rzeszów

*więcej w serwisie rzeszow.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved