Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Kardoš zostaje w AZS-ie Częstochowa

Marek Kardoš zostaje w AZS-ie Częstochowa

fot. Joanna Skólimowska

Trener Marek Kardoš podpisał we wtorek roczny kontrakt z AZS-em Częstochowa. Związany z częstochowskim klubem od 2009 roku Kardos zostaje więc na kolejny sezon. - Jesteśmy zadowoleni z pracy trenera - mówi prezes częstochowian, Konrad Pakosz.

Jesteśmy zadowoleni z pracy trenera Kardoša i chcieliśmy, by nadal z nami pracował. Decyzja zarówno zarządu, jak i rady nadzorczej zapadła bardzo szybko. Trener już rozpoczyna pracę nad budową drużyny na nowy sezon. Bardzo się cieszę, że podpisanie umowy nastąpiło w dniu, w którym trener Kardoš obchodził czterdzieste urodziny – mówi prezes AZS-u Konrad Pakosz. W trakcie negocjacji kontraktowych szefowie klubu i trener ustalili, że Kardoš będzie miał znaczący głos w budowie drużyny na sezon 2014/2015.

Marek Kardoš związał się z częstochowskim klubem w 2009 roku, gdy przyszedł do AZS-u jako zawodnik. Rok później zakończył karierę i został trenerem zespołu. Największy sukces pod wodzą Kardoša AZS Częstochowa odniósł w 2012 roku, gdy drużyna zdobyła europejski Puchar Challenge.

 źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved