Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Justyna Sosnowska: Jestem dobrej myśli

Justyna Sosnowska: Jestem dobrej myśli

fot. Cezary Makarewicz

- Ambicje na pewno były większe, ale nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem. Zrobimy wszystko, aby zdobyć piąte miejsce - mówi przed starciami z BKS-em Bielsko-Biała o piąte miejsce w ORLEN Lidze środkowa Muszynianki Muszyna, Justyna Sosnowska.

Przepustką dla siatkarek Muszynianki do walki o piąte miejsce był dwumecz z ekipą Budowlanych Łódź. W obu rozegranych spotkaniach podopieczne Bogdana Serwińskiego pokonały łodzianki 3:1. – Mecze z Łodzią na pewno do najłatwiejszych nie należały. Byłyśmy bojowo nastawione, ale wiadomo, gdzieś w głowie było przeświadczenie, że w rundzie zasadniczej jeden mecz z nimi wygrałyśmy, a drugi przegrałyśmy – podsumowuje te spotkania Justyna Sosnowska. – Bardzo się cieszę, że pokazałyśmy swoją wyższość nad drużyną z Łodzi i pokonałyśmy ją w dwóch meczach. Ważne jest również to, że po przegranych z Wrocławiem potrafiłyśmy się odbudować – dodaje.

Czy muszynianki podtrzymają dobrą passę w meczach z BKS-em? Z rywalkami z Bielska-Białej w tym sezonie nie wygrały ani razu, ale mimo to nie tracą nadziei na dobry wynik. – Bielsko jest dość wymagającym przeciwnikiem – mówi o najbliższym rywalu Sosnowska. – Niestety nie udało nam się zwyciężyć z nimi ani razu, ale patrząc na nasze zaangażowanie na treningach, jestem dobrej myśli. Zrobimy wszystko, aby zdobyć piąte miejsce. Jeśli tylko przeniesiemy wszystko to, co robimy podczas treningu, na mecz, szala zwycięstwa powinna być po naszej stronie – zapowiada.

Ambicje na pewno były większe – podsumowuje z kolei zbliżający się już ku końcowi sezon. – Może, gdybyśmy zakończyły rundę zasadniczą na innym miejscu, wyglądałoby to teraz inaczej, ale nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem. Taki jest sport, że raz się wygrywa, a raz przegrywa. Mam nadzieję, że przed nami już tylko to pierwsze. Czekają nas jeszcze dwa lub trzy bardzo ważne mecze i chyba dopiero po nich tak naprawdę będzie można podsumować całość – kończy Justyna Sosnowska. 

źródło: inf. własna, mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved