Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Hain przedłużył umowę z akademikami

Piotr Hain przedłużył umowę z akademikami

fot. Cezary Makarewicz

Chociaż olsztynianie nie zakończyli jeszcze sezonu, już wykonali pierwsze ruchy kadrowe. W przyszłym roku barw olsztyńskiego AZS-u nadal bronić będzie Piotr Hain. W poniedziałek środkowy podpisał kontrakt na sezon 2014/2015.

Piotr Hain przyszedł do Olsztyna w 2010 r. ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Młody środkowy szybko spełnił pokładane w nim nadzieje i zajął podstawowe miejsce w składzie Indykpolu AZS Olsztyn. Sezon 2013/2014 jest niezwykle udany dla Piotra Haina – zwrócił na to uwagę również selekcjoner reprezentacji Polski, który powołał naszego zawodnika do reprezentacji Polski.

W poniedziałek 14 kwietnia,w siedzibie klubu AZS-u Piotr Hain przedłużył umowę z Indykpolem AZS Olsztyn.

Bardzo się cieszę z tej decyzji – przyznał chwilę po podpisaniu umowy Piotr Hain. – W Olsztynie jest mi bardzo dobrze, mam tu wszystko. To będzie już mój piąty sezon w Indykpolu AZS. To była najlepsza decyzja, jaką mogłem podjąć.Z podpisanej umowy cieszy się również p.o. prezesa zarządu Tomasz Jankowski. – Nie ukrywam, że jesteśmy zadowoleni i bardzo się cieszymy z przedłużenia umowy z naszym środkowym. Wierzę, że Piotr Hain to przyszłość polskiej siatkówki i od tego roku powinien już na stałe zadomowić się w reprezentacji Polski.

Podpisany kontrakt będzie obowiązywał na sezon 2014/2015.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved