Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Paula Słonecka: Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć

Paula Słonecka: Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć

fot. Damian Krzanowski / karpaty-krosno.pl

Siatkarki Karpat Krosno w finale I ligi nie sprostały ostrowczankom, które w trakcie sezonu nie przegrały ani jednego spotkania. - Jestem bardzo zadowolona, dumna z nas i z tego, co udało nam się osiągnąć - mówiła Paula Słonecka, przyjmująca „karpatek".

Jako beniaminek dotarłyście aż do finału. Jak podsumowałabyś ten sezon z perspektywy spotkań, które już za wami? Przed jego rozpoczęciem brałybyście taki wynik w ciemno?

Paula Słonecka: – Oczywiście, że tak. Założenia przed sezonem były takie, żeby się utrzymać. Myślę, że gdyby ktoś nam powiedział, że zajmiemy 2. miejsce na koniec sezonu, skwitowałybyśmy to uśmiechem niedowierzania. Jestem oczywiście bardzo zadowolona, dumna z nas i z tego, co udało nam się osiągnąć.

Byłyście bliskie przedłużenia rywalizacji w Krośnie do kolejnego meczu. Co zadecydowało o tym, że to rywalki cieszyły się z awansu?– Myślę, że zabrakło trochę szczęścia, trochę doświadczenia, trochę zimnej głowy. Muszę też wspomnieć, że sędzia podjął kontrowersyjną decyzję w bardzo ważnym momencie meczu i to też mogło mieć wpływ na wynik. Cóż, stało się i teraz musimy się skupić na walce z pilankami.

Teraz czeka was rywalizacja z zespołem z Piły. Jak oceniasz wasze szanse na awans w rywalizacji barażowej?

– Mecze z Piłą to będzie jedna wielka niewiadoma, bo będziemy grać przeciwko sobie po raz pierwszy. Po raz kolejny nie będziemy stawiane w roli faworyta, ale udowodniłyśmy wiele razy w tym sezonie, że lubimy sprawiać niespodzianki. Myślę, że mecze z zespołem z Piły mogą być bardzo ciekawe. Wszystko niebawem się wyjaśni.

W ostatnich meczach twoje zagrywki bardzo utrudniały grę rywalkom. Czy jest to element, nad którym szczególnie pracowałaś?

– Wszystkie ciężko pracujemy nad wszystkimi elementami. Rzeczywiście zagrywka w ostatnich meczach wychodziła mi całkiem dobrze i trzeba się z tego cieszyć. Mam nadzieję, że uda mi się zdobyć jeszcze niejednego asa w tym sezonie.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved