Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Olieg Achrem przejdzie zabieg we Włoszech

Olieg Achrem przejdzie zabieg we Włoszech

fot. Cezary Makarewicz

W piątek kapitan mistrzów Polski Asseco Resovii Olieg Achrem poleci do Włoch na konsultację lekarską, a dzień później najprawdopodobniej podda się zabiegowi rekonstrukcji więzadeł w kolanie. Przerwa w treningach może potrwać nawet pół roku.

Przypomnijmy, że Olieg Achrem doznał kontuzji podczas pierwszego meczu półfinałowego w PlusLidze pomiędzy Asseco Resovią i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Po jednym z ataków w trzecim secie upadł na boisko i zaczął zwijać się z bólu. Na noszach opuścił halę, a blisko pięć tysięcy kibiców na stojąco żegnało go brawami.

W sobotę pojawił się także w hali, wyszedł z zespołem na boisko, wspierając się na kulach. Znów dostał gromkie brawa, a w trzecim secie, przy 19. punkcie fani zaczęli skandować jego nazwisko. Dzień wcześniej właśnie przy tym stanie Achrem odniósł kontuzję. Jak się okazało – bardzo poważną, bowiem zerwał wiązadła w kolanie. Przerwa w grze może potrwać nawet pół roku.

Aby nie przedłużać rekonwalescencji, kapitan mistrzów Polski już w piątek poleci do Pesaro we Włoszech. – Lekarze dostaną pełną dokumentację z badań, które Alek przeszedł w Polsce. Jeśli będzie trzeba, zrobią kolejne badania, a w sobotę mają przeprowadzić zabieg – informuje Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii. Rehabilitację najprawdopodobniej Achrem przechodził będzie w Polsce, jednak według zaleceń włoskich lekarzy.Więcej w serwisie rzeszow.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved