Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Krzysztof Ignaczak: Cała reprezentacja będzie pracowała na sukces

Krzysztof Ignaczak: Cała reprezentacja będzie pracowała na sukces

fot. Joanna Skólimowska

- Fajnie, że trener Antiga ma do dyspozycji w tym momencie chyba najsilniejszy skład, jaki mógłby desygnować do gry. Ja się cieszę, że po raz kolejny zostałem powołany przez trenera i że znalazł dla mnie miejsce w reprezentacji - mówi Krzysztof Ignaczak.

W kadrze są na pewno wielkie powroty, jak je nazwała już prasa. Pojawiły się takie postacie jak Mariusz Wlazły i Paweł Zagumny, które do tej pory były filarami reprezentacji. Ja bym to nazwał pospolitym ruszeniem, bo każdy z nas, siatkarzy, zdaje sobie sprawę, jak ważny jest tegoroczny mundial, który odbędzie się w Polsce, dla całej naszej dyscypliny i dla całego środowiska – mówi libero Resovii Rzeszów, Krzysztof Ignaczak, który również znalazł się wśród powołanych przez Stephane’a Antigę siatkarzy.

Fajnie, że trener Antiga ma do dyspozycji w tym momencie chyba najsilniejszy skład, jaki mógłby desygnować do gry. Ja się cieszę, że po raz kolejny zostałem powołany przez trenera i że znalazł dla mnie miejsce w reprezentacji – dodaje Ignaczak, który kilka dni temu w jednym z wywiadów wyraził wątpliwość, czy znajdzie się w kadrze. Przypuszczenia te wysnuwał z powodu braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony selekcjonera. – To jest na pewno coś fajnego dla każdego ze sportowców, którzy dostają powołania do reprezentacji swojego kraju. Będąc małym chłopcem, człowiek marzy o tym, żeby reprezentować swój kraj, więc jest to swego rodzaju spełnienie marzeń, ale również docenienie tej pracy, jaką się wkłada w drużynie, w której się gra – mówi Krzysztof Ignaczak.

Wiele emocji zarówno przed, jak i już po ogłoszeniu powołań wzbudzał ewentualny powrót do kadry Mariusza Wlazłego.Ja bym zostawił już Mariusza w spokoju. Wszyscy oczekują, że Mariusz przyjdzie i będzie zbawicielem reprezentacji. To nie tak, to cała reprezentacja będzie pracowała na sukces. Wiadomo, że Mariusz może być podstawowym graczem tej reprezentacji, bo umiejętności sportowych w żaden sposób nie można mu odmówić, a inne sprawy są już dawno za nami – przyznał libero Resovii.źródło: inf. własna, interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved