Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Philippe Blain: Mamy w głowach listę zawodników

Philippe Blain: Mamy w głowach listę zawodników

fot. archiwum

Philippe Blain po zakończeniu Kongresu Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej (CEV) przyleciał do Polski. Drugi trener reprezentacji Polski mężczyzn obserwować będzie półfinały PlusLigi. Na początek oglądał drugi mecz w Rzeszowie.

Przed gospodarzami trudne zadanie, wczoraj zespół doznał traumatycznych doświadczeń. Ciekawe, jaka dziś będzie ich reakcja. Czy strata kapitana zmobilizuje ich do walki, czy też spuszczą głowy i przystąpią do meczu bez wiary w zwycięstwo? – powiedział przed spotkaniem Philippe Blain, jak się okazało rzeszowianie, choć próbowali przeciwstawić się rywalom, ponieśli drugą porażkę.

Celem wizyty Blaina jest oczywiście obserwacja potencjalnych kadrowiczów, bo do ogłoszenia kadry pozostało już tylko kilkadziesiąt godzin. – Jesteśmy ze Stefanem w stałym kontakcie, korzystamy z nowoczesnych technologii. Obejrzeliśmy grę wszystkich kandydatów do gry w reprezentacji, on część na żywo, na boisku, ja poprzez system Data Volley. Nasi statystycy wykonali bardzo dobrą robotę. Mamy w głowach listę zawodników, ale zgodnie z ustaleniami ogłosimy ją we wtorek – dodał Blain.

W niedzielę i poniedziałek trenerzy spotkają się w Bełchatowie. Stefan Antiga na boisku, Phillipe Blain na trybunach, a PGE Skra zmierzy się z Jastrzębskim Węglem.źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved