Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Benjamin Bell opuścił zespół Ślepska Suwałki

Benjamin Bell opuścił zespół Ślepska Suwałki

fot. archiwum

Rozgrywający Benjamin Bell nie zagra w przyszłym sezonie w pierwszoligowym Ślepsku Suwałki. Australijczyk opuścił Suwałki bez pożegnania i jest to pierwsza zmiana kadrowa w zespole z Suwałk. Przed przyszłym sezonem ma ich być niewiele.

Informacja o odejściu Bella padła w piątek podczas specjalnej konferencji w suwalskim aquaparku. Ślepsk reprezentowali prezes Michał Wiszniewski i trener Piotr Poskrobko.Bell trochę dziwnie się zachował, bo nawet nie pożegnał się z nami. Ulotnił się jak kamfora i trochę mamy mu to za złe – zdradza Poskrobko. Rozgrywający z Australii w drużynie z Suwałk był zmiennikiem Łukasza Makowskiego.

Przedstawiciele klubu zapowiedzieli, że zmiany w składzie zespołu będą niewielkie. Na jakieś konkretne deklaracje jest jeszcze za wcześnie. Poza tym prezes wyznaczył drogę rozwoju klubu na najbliższe lata. – Chcemy być nadal klubem pierwszoligowym – i teraz, i za rok, i za dwa. Ale klubem, który będzie miał najlepsze finanse w I lidze, będzie najlepszy pod względem sportowym, organizacyjnym i medialnym – mówił Wiszniewski.

Więcej informacji na bialystok.sport.pl 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved