Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tabitha Love: Przez większość czasu wiedziałyśmy jak grać

Tabitha Love: Przez większość czasu wiedziałyśmy jak grać

- Naszym zadaniem było po prostu się im przeciwstawić i sprawić, by nie czuły się pewnie i wygodnie na boisku - stwierdziła po meczu z zespołem z Muszyny Tabitha Love. Drużyna Beef Master Budowlanych Łódź przegrała jednak pierwszy mecz 1:3.

Gdyby Budowlane w kolejnych setach prezentowały się tak jak w pierwszym, mogłyby pokusić się o zwycięstwo…

Tabi Love:Ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić, ale w pierwszym secie prezentowałyśmy się naprawdę dobrze. Kibice mocno nas dopingowali, a przez to nie popełniałyśmy błędów w przyjęciu i na zagrywce. Wystarczyło po prostu kontynuować tę grę i mecz mógłby zakończyć się innym rezultatem.

Podobno sporo rozmawiałyście ze szkoleniowcami przed batalią z Muszynianką.

To prawda. Było sporo tych odpraw z trenerami, nie tylko na temat, jak ogólnie gra Muszynianka, ale jak prezentuje się w różnych ustawieniach, na przykład ze mną na boisku. To się w pewnym stopniu sprawdziło, przez większość czasu wiedziałyśmy, jak grać przeciwko Muszynie.

Co więc powiedzieliście sobie na odprawie?

Nie mogę zdradzić taktyki na Muszynę (śmiech). Naszym zadaniem było po prostu się im przeciwstawić i sprawić, by nie czuły się pewnie i wygodnie na boisku.