Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tabitha Love: Przez większość czasu wiedziałyśmy jak grać

Tabitha Love: Przez większość czasu wiedziałyśmy jak grać

fot. Piotr Woźniak

- Naszym zadaniem było po prostu się im przeciwstawić i sprawić, by nie czuły się pewnie i wygodnie na boisku - stwierdziła po meczu z zespołem z Muszyny Tabitha Love. Drużyna Beef Master Budowlanych Łódź przegrała jednak pierwszy mecz 1:3.

Gdyby Budowlane w kolejnych setach prezentowały się tak jak w pierwszym, mogłyby pokusić się o zwycięstwo…

Tabi Love:Ciężko jest to jednoznacznie stwierdzić, ale w pierwszym secie prezentowałyśmy się naprawdę dobrze. Kibice mocno nas dopingowali, a przez to nie popełniałyśmy błędów w przyjęciu i na zagrywce. Wystarczyło po prostu kontynuować tę grę i mecz mógłby zakończyć się innym rezultatem.

Podobno sporo rozmawiałyście ze szkoleniowcami przed batalią z Muszynianką.To prawda. Było sporo tych odpraw z trenerami, nie tylko na temat, jak ogólnie gra Muszynianka, ale jak prezentuje się w różnych ustawieniach, na przykład ze mną na boisku. To się w pewnym stopniu sprawdziło, przez większość czasu wiedziałyśmy, jak grać przeciwko Muszynie.

Co więc powiedzieliście sobie na odprawie?

Nie mogę zdradzić taktyki na Muszynę (śmiech). Naszym zadaniem było po prostu się im przeciwstawić i sprawić, by nie czuły się pewnie i wygodnie na boisku.

Widać było, że gracie o wiele szybszą siatkówkę niż w poprzednich meczach.

Kiedy przyjęcie było dobre, mogłyśmy sobie pozwolić na szybką wystawę na skrzydła, szczególnie do naszych przyjmujących, które nie są bardzo wysokie, ale szybkie i zwinne. To może być nasza przewaga w kolejnym spotkaniu.

Rozmawiał Maciej Nowocień – lodz.sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved