Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Vital Heynen chce zostać w Bydgoszczy

Vital Heynen chce zostać w Bydgoszczy

fot. volleyball.de

Transfer Bydgoszcz zakończył już rozgrywki, plasując się ostatecznie na dziewiątej lokacie. Po ostatnim spotkaniu w sezonie z AZS-em Częstochowa trener Vital Heynen zapowiedział, że dalej chce prowadzić bydgoską drużynę.

Bydgoszczanie mieli szansę awansować do fazy play-off, ale zabrakło im jednego punktu. Po dwóch zwycięstwach 3:1 nad AZS-em Częstochowa Transfer zakończył sezon na dziewiątym miejscu. – Chciałbym podziękować publiczności i wierzę w to, że w przyszłym sezonie będzie lepiej – zapowiedział Vital Heynen w wypowiedzi dla Gazety Pomorskiej. – To jest jeden z powodów, dla których chcę tu zostać. Odczuwać tę atmosferę, przyciągnąć jeszcze więcej kibiców i oczywiście żebyśmy grali jeszcze lepiej niż w tym sezonie – dodał Belg.

Vital Heynen bardzo dobrze zna rynek zarówno niemiecki, jak i belgijski, więc są duże szanse, że właśnie w Bydgoszczy pojawią się zawodnicy z tych krajów. Jest także wytypowana grupa polskich zawodników, z którymi będą prowadzone rozmowy. Jednak musi to nastąpić szybko, ponieważ niedługo szkoleniowiec zacznie pracę z reprezentacją Niemiec.

źródło: inf. własna, pomorska.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved