Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Bartosz Zrajkowski:Wywieźliśmy cenne zwycięstwo

Bartosz Zrajkowski:Wywieźliśmy cenne zwycięstwo

fot. Damian Wójcik

Po pierwszych meczach półfinałowych w I lidze między Camperem Wyszków a Cuprum Mundo Lubin jest remis 1:1. Teraz rywalizacja przeniesie się na Mazowsze, gdzie jak zapowiadają gospodarze, rywalizacja powinna się zakończyć.

Przed meczami na Dolnym Śląsku w roli faworytów stawiano podopiecznych Pawła Szabelskiego, jednak celem siatkarzy Campera było wygranie jednego meczu. Ta sztuka udała im się już w pierwszym pojedynku, kiedy po pięciosetowym boju schodzili zwycięscy z parkietu. Niedzielna potyczka był już dla wyszkowian mniej udana, przegrali w trzech setach. Ale swój cel zrealizowali. – Weekend w Lubinie oceniam pozytywnie, ale z małym niedosytem. Wywieźliśmy cenne zwycięstwo z bardzo trudnego terenu. Pozytywem jest wygrana na inaugurację półfinałów, gdzie wiadomo 0 stres i adrenalina są większe. Do pozytywów zaliczę dobrą skuteczność w ataku i zagrywce. O słabych stronach nie będę się wypowiadał. Wiemy co mamy poprawić i nad czym popracować – powiedział Bartosz Zrajkowski, rozgrywający Campera Wyszków.

W meczu numer dwa Camper nie zdobył nawet seta. Jak mówi Zrajkowski, dużo sił kosztowało wyszkowian spotkanie poprzedniego dnia: – Zagraliśmy dwa zupełnie odmienne mecze. W pierwszym starciu, które było bardzo długie, emocjonujące i ze zwrotami akcji, zostawiliśmy bez porównania dużo sił, co podejrzewam przełożyło się na dzień następny. Nie byliśmy już tak skuteczni w niektórych elementach, stąd taki wynik – dodał.

W niedzielnym meczu nie brakowało kontrowersji, jeden z sędziów liniowych został odesłany przez pierwszego arbitra na poza boisko. – Żaden człowiek nie jest nieomylny i każdy stara się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Niestety sędziowie niedzielnego spotkania, a w szczególności liniowi, sędziowali chyba spotkanie innej dyscypliny sportowej, bo w pewnym momencie pokazywali pole, ale w boisku od piłki ręcznej – skwitował poziom sędziowania Bartosz Zrajkowski. Teraz przed podopiecznymi Jana Sucha dwa mecze sparingowe z drugoligowcami z grupy IV. Już jutro zagrają z SKS-em Hajnówka, a w piątek z MUKS-em MOS Wola Warszawa. Będzie to ostatni sprawdzian przed meczami w Wyszkowie z Cuprum Mundo Lubin.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved