Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Podolec: Na pewno nie będzie łatwo

Anna Podolec: Na pewno nie będzie łatwo

fot. Arkadiusz Buczyński

- Jeżeli nie we Wrocławiu, to wrócimy, by wygrać u siebie - mówi po dwóch półfinałach z Impelem Wrocław, Anna Podolec. W rywalizacji Atomu Trefla Sopot z Impelem jest remis 1:1. W poniedziałek i wtorek dwa kolejne mecze, tym razem we Wrocławiu.

W sobotę dwa pierwsze sety ułożyły się nie po naszej myśli. Ten trzeci już był taki bez uczuć i dlatego przegrana 0:3. W niedzielę chciałyśmy na pewno wyjść bardziej zdeterminowane i z większą energią, agresją, żeby nie było tak jak w pierwszym meczu i cieszę się, że w tym tie-breaku dałyśmy radę, że emocji było dużo i wygrałyśmy ostatecznie ten mecz – podsumowała dwa półfinałowe spotkania atakująca Atomu Trefla Sopot.

Kolejne dwa mecze półfinałowe rozegrane zostaną we Wrocławiu. Szkoleniowiec Impelu Tore Aleksandersen mówił otwarcie, że przewaga własnej hali będzie sporym handicapem. Z kolei sopocka atakująca przekonuje, że w najgorszym razie mistrzynie Polski wrócą do własnej hali na dokończenie rywalizacji. – Na pewno nie będzie łatwo, tym bardziej że gramy na wyjeździe, ale na pewno tam powalczymy i jak nie uda się dwóch spotkań tam wygrać, to wrócimy do Sopotu i na własnym parkiecie będziemy kończyć rywalizację – zapowiedziała Anna Podolec.

Rozmawiał Krzysztof Klinkosz – Przegląd Sportowyźródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved