Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > turnieje światowe > Molico Osasco zagra w KMŚ w Zurychu

Molico Osasco zagra w KMŚ w Zurychu

fot. archiwum

FIVB ogłosiła, że pierwszą z dwóch dzikich kart na turniej Klubowych Mistrzostw Świata drużyn żeńskich otrzymała brazylijska drużyna Molico Osasco. Turniej odbędzie się w Zurychu w dniach 7-11 maja i weźmie w nim udział sześć drużyn z całego świata.

Klubowe Mistrzostwa Świata drużyn żeńskich w Zurychu odbędą się w tym roku w dniach 7-11 maja. Pewne udziału w turnieju są już Volero Zurych (gospodarz), brazylijski SESI-SP, który wygrał klubowe mistrzostwa Ameryki Południowej oraz zwycięzca europejskiej Ligi Mistrzyń – Dinamo Kazań. Wczoraj dołączył do grona finalistów kolejny brazylijski klub – Molico Osasco – obecny półfinalista rozgrywek o mistrzostwo kraju.

Molico, które w 2012 zdobyło tytuł Klubowego Mistrza Świata, ma w swoim składzie wiele utytułowanych zawodniczek, takich jak: Sheilla, Adenizia, Thaisa, Fabiola, Jaqueline i Camilaa także włoska skrzydłowa Caterina Bosetti.

Wciąż czekamy na pozostałych dwóch uczestników turnieju – jednym z nich będzie klubowy mistrz Azji, którego poznamy pod koniec kwietnia. Ostatnim uczestnikiem będzie druga drużyna z przyznaną dziką kartą – o tym, kto to będzie, powinniśmy dowiedzieć się również w najbliższych tygodniach.źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-04-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved