Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kinga Bąk: Z obu stron mecz był poniżej poziomu

Kinga Bąk: Z obu stron mecz był poniżej poziomu

fot. archiwum

BKS Aluprof Bielsko-Biała udanie rozpoczął rywalizację z ekipą z Legionowa. Na pomeczowej konferencji prasowej zarówno trenerzy, jak i kapitanowie podkreślali jednak bardzo niski poziom meczu.  Kolejny mecz lub mecze odbędą się w Bielsku-Białej.

Siatkarki Siódemki SK Banku Legionovii Legionowo rywalizację z BKS-em Aluprofem Bielsko-Biała rozpoczęły od porażki. Kapitan zespołu, Kinga Bąk, była niezadowolona nie tylko z wyniku, ale i poziomu spotkania. – Nie będę komentować tego meczu, ponieważ z obu stron był on poniżej poziomu. Chcę przeprosić kibiców za ten poziom. Mocno rozczarowałyśmy. Musimy jechać do Bielska-Białej i zagrać najlepiej, jak potrafimy – powiedziała zawodniczka na pomeczowej konferencji prasowej. Opinię tę podzieliła Małgorzata Lis, która cieszyła się co prawda z wygranej, ale z postawy zespołu już mniej. – Pomimo wygranego meczu trener jest z nas bardzo niezadowolony, ponieważ nie zagrałyśmy dobrego spotkania. Uważam jednak, że nie jest sztuką wygrać, grając dobrze. Sztuką jest wygrać, grając słabo. Bardzo się cieszymy z tego zwycięstwa. Za tydzień musimy zagrać o wiele lepiej – przyznała kapitan bialskiej drużyny.

Trener Mirosław Zawieracz przychylił się do wypowiedzi obu pań kapitan i zapowiedział, że jego zespół zrobi wszystko, by w Bielsku-Białej odbył się tylko jeden mecz. – W pełni zgadzam się z kapitanami. Zrobimy wszystko, żeby Siódemka nie wygrała dwóch meczów w Bielsku-Białej i żebyśmy grali o piąte miejsce. Dzisiaj nie zagrała Heike Beier, ponieważ dokuczała jej drobna dolegliwość – powiedział szkoleniowiec BKS-u. Rozczarowany postawą swojej drużyny był trener Maciej Kosmol, którego zdaniem lepszą siatkówkę jego podopieczne grały w meczu z Chemikiem Police. – Muszę przychylić się do wypowiedzi mojej kapitan. Grając żenująco słabo, sety kończyły się wynikami 25:23 i 26:24, więc na prawdę nie chcę komentować tego spotkania. Ciężko wysnuć jakieś wnioski. Tydzień temu grając przeciwko mocnemu Chemikowi Police, zaprezentowaliśmy się znacznie lepiej. Teraz mierząc się z zespołem bardziej w naszym zasięgu, nie podjęliśmy walki. Nic dobrego nie można dzisiaj powiedzieć – powiedział.

  

źródło: bksbielsko.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-03-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved